Działania CSR

Dobrze wiemy, że obowiązkiem przyjaznej i nowoczesnej firmy jest aktywne i odpowiedzialne uczestnictwo w życiu zbiorowym.

Działania z zakresu CSR to nieodłączny element prowadzenia naszego biznesu. Rozumiemy przez nie odpowiedzialność za naszych pracowników, społeczność lokalną oraz środowisko, w którym funkcjonuje nasza firma. Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, ochronę zdrowia i komfort w miejscu pracy oraz aktywnie angażujemy się w akcje organizowane w naszym najbliższym otoczeniu.

Od lat wspieramy szkolenie dzieci i młodzieży w klubach piłkarskich Gedania Gdańsk, Jaguar Gdańsk oraz Stowarzyszeniu Inicjatywa Arka w Gdyni.
Nasza działalność w tym zakresie polega na m.in. współorganizacji zgrupowań szkoleniowych i wyjazdów, fundowaniu nagród dla zwycięzców turnieju ARKA Gdynia CUP, a także udzielaniu pomocy rzeczowej niezbędnej do codziennego funkcjonowania klubów.
Będąc częścią lokalnych społeczności, pomagamy pozarządowym stowarzyszeniom i organizacjom dobroczynnym, a także organizujemy praktyki zawodowe dla studentówi słuchaczy lokalnych szkół.
Monar w Gdańsku
Fundacja dla dzieci Puls Serca
SOS Wioski Dziecięce
Sieć Szkół Cosinus
Zespół Szkół Morskich w Gdańsku
Bursztynowa Przystań – Hospicjum dla dzieci